پلیس مردمی مولفه ای مهم در تامین امنیت استبه گزارش ایرنا، سردار کیومرث عزیزی شامگاه روز شنبه در همایش پلیس، امنیت اجتماعی، اصناف افزود: حفظ و ارتقای امنیت در هر کشور با همراهی مردم با پلیس در قالب گفتمان اثربخش حاصل می شود پلیس به تنهایی نمی تواند تمامی مولفه های امنیت را ایجاد کند.
وی ادامه داد: پلیس و مردم حلقه های به هم پیوسته در تامین امنیت هستند و تقویت این حضور هدفمند سرمایه بزرگی است.
فرمانده انتظامی استان مرکزی، کاهش نواقص و افزایش خدمت رسانی بیشتر به مردم را از دیگر برنامه های پلیس دانست و خاطر نشان کرد: پنج نهاد نظارتی به منظور افزایش رضایتمندی مردم بر ارایه خدمات پلیس نظارت دارند تا خدمات متناسب با استاندارد و در شان جمهوری اسلامی به شهروندان ارایه شود.
سردار عزیزی گفت: مردم چشم بینا و گوش شنوای نیروی انتظامی هستند و اگر پلیس اعتماد مردم را به عنوان یکی از سرمایه های با ارزش خود از دست دهد در ارایه خدمات خود به جامعه دچار مشکل و نقصان می شود.
رئیس اتاق اصناف استان مرکزی نیز در این نشست گفت: مردمی بودن نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران یکی از مهمترین تفاوت های پلیس ایران با سایر نقاط جهان است.
جمشید زند افزود: امروزه نیروی انتظامی به عنوان یک نهاد موفق در جامعه با حضور و همراهی مردم کامل می شود و روز به روز این تعامل باید بیشتر شود.
در این نشست از اصناف برتر و پیشکسوتان حوزه صنفی استان مرکزی تقدیر شد.
23 هزار و 133 واحد صنفی در قالب 50 اتحادیه در کلانشهر اراک در بخش های تولیدی، توزیعی و خدماتی فعالیت اقتصادی دارند.

1955/6013/خبرنگار:مهدی عظیمی***انتشاردهنده:مژگان حیدریانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید