نماینده موافق: حاتمی شناخت کامل از نیازها و اولویت های نیروهای مسلح داردبه گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، احمد امیر آبادی فراهانی روز پنجشنبه در موافقت بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دفاع افزود: ما در مجلس آنجایی که دولت به دنبال حل مشکلات اساسی مردم به خصوص اشتغال و معیشت باشد، استقبال و کمک خواهیم کرد.
وی ادامه گفت: با شناختی که از امیرحاتمی دارم وی فردی ولایی است که بیش از 30 سال در نیروهای مسلح خدمت کرده و خود را همیشه سرباز ولایت دانسته است؛ مشی رفتاری وی الگوگیری از شهید بزرگ، شهید علی صیاد شیرازی بوده است.
نماینده مردم قم با بیان این که امیرحاتمی تسلط حرفه ای به امور نظامی دارد، گفت: وی همچنین مسئولیت های متنوعی هم در سطح ستاد و هم در سطح صف داشتند که می شود به مسوولیت حفاظت اطلاعات و قرارگاه های عملیاتی اشاره کرد.
وی افزود: حاتمی همچنین معاونت اطلاعات ارتش و معاون نیروی ستاد کل بودند که مجموعه نیروهای انسانی سپاه و ارتش و نیروی انتظامی را برنامه ریزی می کند.
امیرآبادی فراهانی گفت: جانشین رییس ارکان ستاد کل بودند که قبلا سرلشگر باقری این سمت را داشتند. مسلط به امور وزارت دفاع و شناخت کامل از نیازها و اولویت های نیروهای مسلح دارند و 4 سال جانشین وزیر دفاع بودند.
نماینده مردم قم افزود: برنامه وی ادامه برنامه راهبردی سردار دهقان است که در مجلس نهم هم ما به آقای دهقان رای دادیم و موافقت خوبی در مجلس نهم داشتند.
وی ادامه داد: در رشد قدرت موشکی ، نوسازی صنایع دفاعی، به کارگیری ظرفیت های بخش خصوصی و بهینه سازی مدیریت هزینه برنامه های خوبی دارند.
امیرآبادی فراهانی گفت: وی یک اخلاق تعاملی دارند چون وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح باید یک هماهنگی بین هم نیروهای مسلح و سه گانه ارتش و چهارگانه سپاه و بسیج مستضعفین باشد و هم این تعامل بین نیروهای مسلح و دولت، دولت و مجلس مسوولیتی است که تا به حال در بخشی که در ستاد کل بودند به خوبی انجام دادند.
نماینده مردم قم در مجلس افزود: حاتمی در مسوولیت هایی که داشتند تعصب صنفی ندارند و تاکید بر به کارگیری شایسته ترین افراد را دارند.
امیرآبادی فراهانی ادامه داد: اهتمام حمایت از جبهه مقاومت ، دفاع همه جانبه از سپاه قدس و سردار سلیمانی و تامین امنیت و دفاع از کشور در همه ابعاد و تجهیز مرزبانی و عمق راهبردی دفاعی از دیگر برنامه های امیر حاتمی است.
سیام**1058**1569
خبرنگار: محمد افضلی ** انتشار: علی حبیبیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید