نماینده مشهد:رای به امیر حاتمی به دلیل حمایت از روش حکمرانی در نیروهای مسلح استبه گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا ، سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی روز پنجشنبه به عنوان موافق وزیر پیشنهادی دفاع وپشتیبانی نیروهای مسلح افزود: با اصرار وقت گرفتم برای دفاع از امیر حاتمی نه فقط به خاطر شایستگی های ایشان بلکه به خاطر تماس هایی که برخی برادران سپاهی با من در حمایت از وزیر پیشنهادی دفاع گرفتند .
به گزارش خبرنگار ایرنا، در جلسه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دفاع، نماینده ای به عنوان مخالف صحبت نکرد.
وی ادامه داد: دوستان پاسدارم در تماس های خود خواستند از برادر ارتشی شان حمایت کنیم و رای بالایی به ایشان بدهیم چراکه این دو مجموعه زیر نظر یک فرمانده مقتدر و توازن گرا و قاطع و انقلابی اداره می شود.
نماینده مردم مشهد اظهارکرد: ممکن است در جاهایی رقابتی هم داشته باشند ولی به دلیل تفکیک وظایف و رصد سیاست ها و حل و فصل مشکلات و اختلافات برادرانه در کنار هم کار می کنند که وقتی برادری از سپاه وزیر می شود از ارتش جانشین می گمارد و بالعکس هر دو پشتیبان هم هستند.
قاضی زاده هاشمی افزود: همین است که در سخت ترین و پرچالش ترین مناطق جهان و تحریم ها از ابتدای انقلاب تا کنون ضمن حفظ تمامیت ارضی و امنیت کشور در حوزه اقتصادی وصنعت دفاعی کشور در قله های علم و تکنولوژی و اقتدار بین الملل قرار دارد بطوری که نه تنها وابستگی نداریم بلکه نیازهای جریان مقاومت را هم تامین می کنیم.
وی اضافه کرد: سئوال این است چرا در سایر حوزه ها که توسط دولت ومجلس مدیریت می شود این روش را نمی توانیم پیاده کنیم مشکل اصلی در اداره کشور در حوزه فرابخش و بین بخشی است.
نماینده مردم مشهد خاطر نشان کرد: وقتی به نوع حکمرانی وتیم های مختلف اجرایی برمی گردد آیا نمی شود همانند حوزه سیاسی که با رایزینی گسترده سران اصلاحات و اعتدال کابینه معرفی می شد در حوزه اجرایی کشور هم این تفکیک وظیفه صورت پذیرد.
قاضی زاده گفت: آنجایی که توکل به خدا داشتیم واز ظرفیت جوانان استفاده کردیم وبا روحیه اخلاص و ساده زیستی با وحدت عمل کرده ایم موفق شدیم . نمونه بارز در مجموعه نیروهای مسلح دیده می شود.
سیام 1053 ** 1569
خبرنگار: حمید شریفی کیا ** انتشار: علی حبیبیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید