سرلشکر باقری: ولایت و پایداری ضمانت امنیت دین الهی و جامعه اسلامی استبه گزارش روز سه شنبه خبرنگار دفاعی ایرنا، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری روز سه شنبه در همایش حقوق دفاعی که با همت ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت دفاع و با حضور مقامات بلند پایه کشوری، لشکری و مدیران، کارشناسان حقوقی نیروهای مسلح و دولت، مجلس شورای اسلامی و قوه قضائیه در سالن همایش های امام علی (ع) وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حال برگزاری است این مطلب را عنوان کرد.
آسیب شناسی و تبیین مسائل و چالش های حقوقی و قضایی نیروهای مسلح، بررسی روند پیشرفت های حقوقی و تقنینی در امور دفاعی مرتبط با عرصه های داخلی و خارجی و با شعار قدرت بازدارندگی با حقوق دفاعی و دفاع حقوقی از برنامه های این همایش یکروزه است.
این همایش با همت ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت دفاع و با حضور مقامات بلند پایه کشوری ، لشکری و مدیران، کارشناسان حقوقی نیروهای مسلح و دولت، مجلس شورای اسلامی و قوه قضائیه در حال برگزاری است.
قرار است در این همایش حقوق دفاعی، گزارش کارگروه های تخصصی که در این زمینه فعال شده است با رویکرد تقویت و انسجام بخشی به امور حقوق دفاعی ارائه شود.
ادامه دارد…
اجتمام(3)**1933**1569** خبرنگار: بهروز سلطانیان **انتشار: علی حبیبی
برای آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaejانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید