سانحه رانندگی در نهاوند 2 کشته و یک زخمی برجا گذاشتمحمد تقی شهبازی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تصادف ساعت 15 و 30 دقیقه بعد ازظهر امروز حوالی روستای دهقان آباد در کیلومتر 10جاده نهاوند به کرمانشاه اتفاق افتاد که در اثر آن 2 نفر از سرنشینان پراید کشته و راننده نیسان نیز به شدت مجروح که توسط آمبولانس های هلال احمر و اورژانس به بیمارستان آیت اله علیمرادیان این شهرستان انتقال داده شدند.
شهبازی گفت: بر اساس اعلام نظر پلیس راه نهاوند علت حادثه دور زدن پراید و رعایت نکردن حق تقدم و گردش به چپ بوده است.
رئیس جمعیت هلال احمر نهاوند افزود: در هفته گذشته این چندمین سانحه جاده ای است که در این محور رخ داده و بر اثر آن پنج نفر کشته و 12 نفر نیز مجروح شده اند.
شهبازی گفت: با توجه به حجم تردد بالای خودروهای عبوری از مسیر نهاوند به کرمانشاه که باعث بروز سوانح جاده ای می شود لازم است علاوه بر پایگاه جاده ای فیروزان یک پایگاه دیگر در این شهرستان دایر شود.
محورهای ارتباطی نهاوند به ویژه محور نهاوند کرمانشاه و نهاوند به آورزمان از پر ترددترین جاده های استان است که به علت حجم بالای رفت و آمد تصادفات زیادی در آن رخ داده و سالانه خسارات فراوان جانی و مالی به هموطنان وارد می شود.
طبق آخرین آمار منتشره از سوی پزشکی قانونی، 114 نفر بهار امسال در سوانح رانندگی این استان جان باختند که 86 نفر از جان باختگان مرد و 28 نفر نیز زن بودند.
شهرستان نهاوند با دارا بودن جمعیتی بالغ بر 190 هزار نفر در 105 کیلومتری استان همدان واقع شده است.
2087/ 7525 خبرنگار: وحید سیفی** انتشاردهنده: زهرا پیرنیاانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید