دستگیری سه سارق در شهرستان های بوشهر و جمبه گزارش ایرنا، فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر روز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: ماموران انتظامی این شهرستان سارق سابقه داری را با پنج فقره سرقت از منازل مسکونی دستگیر کردند.
ابراهیم عرب زاده بیان کرد: در پی افزایش سرقت اماکن در شهرستان بوشهر در یک هفته گذشته، رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 14 تنگک شهر بوشهر قرار گرفت.
وی افزود: با افزایش گشت های انتظامی در محله های تنگگ شهر بوشهر و مراجعه به سوابق مجرمان سابقه دار، سارق درعملیاتی غافلگیرانه حین پرسه زنی در ساعتهای خلوت شب در سطح شهر دستگیر و به کلانتری منتقل شد.
وی بیان کرد: پس از دستگیری، متهم در بازجویی های اولیه به پنج فقره سرقت اماکن خصوصی و منازل شهروندان اعتراف و حاضر به جبران خسارت شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان جم نیز گفت: ماموران انتظامی شهرستان دو نفر سارق صندوق صدقات را در این شهر شناسایی و دستگیر کردند.
سید علی مهدیان افزود: در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر سرقت از صندوق صدقات در شهرک 2 هزار و 500 واحدی جم، ماموران کلانتری مرکزی بلافاصله در محل حاضر و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: با حضور ماموران پلیس در محل 2 نفر سارق در حین سرقت از صندوق صدقات شناسایی، دستگیر و برای انجام تحقیقات به کلانتری منتقل شدند.
مهدیان با بیان اینکه افراد دستگیر شده در بازجوئی های به عمل آمده به چند فقره سرقت از صندوق صدقات در شهر جم اعتراف کردند گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.
7212/6047** خبرنگار: عبدالصمد شهریاری*انتشار دهنده: موناعیدانانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید