بهبود زیرساختی خوزستان برای تردد زائران اربعین نسبت به پارسالسردار تقی مهری دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در حاشیه بازدید از مرز شلمچه اظهار کرد: نیروی انتظامی براساس تجربه‌ای که دارد امسال تمهیدات ویژه ترافیکی را برای اربعین حسینی پیش بینی کرده است.
وی بیان کرد: نکاتی در زمینه‌های مختلف مانند پارکینگ ها و وضعیت حمل و نقل عمومی در مرز شلمچه مد نظر قرار گرفته و پیش بینی های لازم برای موقعیتهای ضروری نیز در نظر گرفته شده است.
رییس پلیس راهور ناجا بیان کرد: از سال‌های قبل نیز خط ریلی برای جابجایی از خرمشهر تا مرز پیش بینی شده که به سهولت تردد کمک می کند.
وی توضیح داد: همچنین پایانه جابجایی زائران به اقصی نقاط استان و کشور برنامه ریزی شده که امیدواریم با ارایه خدمات استاندارد شاهد وضعیت بهتری برای زائرن باشیم.
سردار مهری به زئران اربعین حسینی توصیه کرد که در صورت تردد چه به صورت کاروانی و چه به صورت انفرادی نکات ایمنی در رفت و آمد به ویژه قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.
وی با تاکید بر لزوم داشتن برنامه ریزی از مبدا تا مقصد توسط زائران اظهار کرد: در سالهای قبل برخی رانندگان به خاطر رفت و آمد های شبانه روزی و پشت سر هم و نداشتن خواب کافی حوادث تلخی را رقم زدند برای همین از همه رانندگان مسیر اربعین می خواهیم این نکات را مدنظر قرار دهند.
رییس پلیس راهور ناجا بیان کرد: ماموران ناجا در همه ساعات و در هر سه مرز چذابه، شلمچه و خسروی آمادگی ارایه خدمات به زائران را دارند تا به سلامت به مبدا بازگردند.
/6002/7164
خبرنگار: عاطفه جوادی**انتشار: کبری آقازریانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید