امیرسرتیپ شاه صفی از اردوگاه دانشجویان دانشگاه شهید ستاری بازدید کردبه گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی نهاجا، امیرسرتیپ خلبان حسن شاه صفی با حضور در امام زاده هاشم، از روند برگزاری اردوگاه تابستانی دانشجویان دانشگاه هوایی شهید ستاری بازدید کرد.
وی در بازدید از فعالیت های روزانه آموزش نظامی، نمایشگاهی و فرهنگی در اردوگاه های امام زاده هاشم، ضمن ابراز خرسندی از روند آموزش های انجام شده، از فرماندهان و اساتید تقدیر وتشکر کرد.
دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری دانشگاه آموزش افسران در نیروی هوایی است که در این دانشگاه خلبانان نیروی هوایی، مهندسان پرواز، کارشناسان کنترل و موشک نیروی پدافند و کارشناسان در دیگر رشته‌های مورد نیاز نیروی‌های هوایی و پدافند تربیت می‌شوند.
درگذشته پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری و تنها از بین داوطبین دارای مدرک دیپلم رشته ریاضی و فیزیک انجام می‌پذیرفت اما از سال ۱۳۸۵، این دانشگاه و سایر دانشگاه‌های ارتش (بجز علوم پزشکی) تنها از طریق آزمون ورودی که بطور متمرکز توسط مرکز سنجش و گزینش ارتش برگزار می‌گردد، دانشجو می‌پذیرند.
دانشجویان این دانشگاه درکنار دروس رشته آموزشی خود، آموزش نظامی را نیز فرا می‌گیرند و پس از دانش‌آموختگی درمقطع کارشناسی این دانشگاه به درجه ستوان دوم نائل می‌شوند. این دانشگاه همچنین در مقطع کارشناسی ارشد از طریق کنکنور سراسری دانشجو می پذیرد.
اجتمام / 1095 /1724
خبرنگار : رضائی مجد * انتشار: حسین فتح الهیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید